Технічна документація

Тут ви знайдете інструкції, специфікації, креслення тих товарів, що вас цікавлять

  • Каталоги
  • Clip Selection Guides
  • Clip Layout Guides
  • Technical Notes
  • Test Reports

Опис

To ensure you get the best performance from your Fastmount panel mounting systems, please refer to the clip selection guides below.

Опис

Щоб забезпечити найкращу продуктивність ваших систем кріплення на панелі Fastmount, зверніться до інструкцій з розміщення затискачів нижче

Опис

Витягування навантажень

Вивантажувальне навантаження буде різнитися залежно від типу затискача та визначається на кожному аркуші продукту. Як правило, вони становлять мінімум 5 кг для типових стандартних затискачів та 10 кг для затисків для великих навантажень.

Ударне навантаження менше і може бути лише 2 кг, залежно від типу ударного навантаження. Затискачі ніколи не завантажуються одночасно на панель, тому, якщо панель має 10 затискачів, це не означає, що зусилля, необхідне для зняття панелі (або зусилля, яке буде приймати панель), дорівнює 10×5 кг.

Відстань між кліпами та навантаження панелі

Панелі потрібно рівномірно підтримувати по периметру, щоб виключити провисання. Вимоги до інтервалу між кліпами залежатимуть від програми.

Хоча багато наборів затискачів Fastmount вміщають більше, ніж теоретичне навантаження на панель, реальність невідомих умов означає, що панелі та затискачі можуть зазнавати ударних навантажень (сили g) від величезного моря, сильного вітру (зовнішні панелі) або сейсмічних ударів. З нашого досвіду найкраще слідувати нашим рекомендаціям.

Fastmount з різними матеріалами

Ви можете монтувати затискачі Fastmount у більшість виробів панелей, таких як фанера, МДФ, пластик, берглас, HPL, сендвіч-панелі та композитні панелі, такі як Alucobond. Не рекомендується використовувати дуже важкі матеріали, такі як граніт і важка цементна плита. Внутрішній затискач грубої різьби LP-DF8 призначений для роботи з гіпсокартонними картонами.

×
Звязатись з нами